DO NAŠEHO TÝMU HLEDÁME:

Externí účetní

Z důvodu růstu hHledáme zkušenou a samostatnou účetní, která povede kompletní účetní agendu našich klientů.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání (preferujeme VŠ) - minimálně 5ti letou zkušenost v oboru - zkušenost s účetnictvím i pro velké podniky - samostatnost a flexibilitu - příjemnou a komunikativní osobnost - dobrou znalost práce na PC

Nabízíme:

- zajímavou práci se zajímavými klienty - odpovídající finanční podmínky - možnost práce z domova

Business development manager - projekty

Z důvodu dynamického rozvoje společnosti hledáme zkušeného profesionála na pozici Business development manager – projekty, který se stane členem úzkého týmu vedení společnosti.

Popis pozice: - práce na projektech management consulting - vyhledávání a následná exekuce projektů s plnou podporou expertního týmu - práce se stávajícími klienty - deep-sell, cross-sell - odborný dohled nad projekty - odpovědnost za profesionální zpracování projektů - budování pevného vztahu se zákazníky - vedení agendy Požadujeme: - VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru nebo odpovídající praxe - zkušenost s projektovým řízením - silnou manažerskou osobnost - širokou síť kontaktů - znalost investorského prostředí - orientaci na výsledky – analytické dovednosti - obchodní dovednosti - kreativní myšlení - profesionální prezentační a komunikační dovednosti - znalost vztahového managementu - zvládání stresových situací - přirozenou asertivitu - vysoké pracovní nasazení - znalost AJ nebo NJ Nabízíme: - velmi zajímavou práci ve stabilní společnosti - pozici ve vrcholovém managementu - vysoké cílové prémie - podíl na zisku společnosti - firemní benefity - silnou podporu společnosti - volnou pracovní dobu, home-office - možnost práce v rámci divizí společnosti

Kariéra